شرکت دانش پژوه بشیر

فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه ضمن احترامی که برای حریم شخصی مشتریان قائل است، برای خرید، مشاوره یا استفاده از برخی امکانات وب سایت نظیر خبرنامه، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.
همچنین فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه را طی پیامک به شماره ۰۹۲۰۱۲۳۱۰۰۲ لغو کنند.
توجه داشته باشید که۰۹۲۰۱۲۳۱۰۰۲ تنها شماره‌ای  است که فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@dpbco.net اطلاع دهید. همچنین۰۹۲۰۱۲۳۱۰۰۲، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش را به اطلاع کاربران می‌رساند.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه، هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه، برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.