راهنمای سفارش و خرید

1-ثبت نام کاربر جدید:
با وارد کردن اطلاعات فیلدهای ستاره دار ، یک رمز عبور و نام کاربری(ایمیل) انتخاب کرده ، سپس با مراجعه به قسمت ورود به حساب کاربری ، با وارد کردن ایمیل و رمز عبوری که قبلا انتخاب کرده اید ، می توانید با حساب کاربری خود وارد سایت شوید.

2-پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:
همگی کاربران فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی زرین پال در سایت فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

3-چگونگی پرداخت اینترنتی:
کاربران محترم سایت فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.
هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 1-شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
 2-رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
 3-کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.
 4-تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است.

4-نحوه ارسال سفارش:

ارسال سفارش برای مشتریان عزیز در تهران توسط پیک و برای مشتریان عزیز شهرستان با پست تیپاکس و به صورت پس کرایه ارسال می شود.

5-ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به تعویض و یا مرجوع محصولات

اطلاعات هر محصول وب ‌سایت فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد.
درصورت عدم آگاهی و اطلاع مشتری در استفاده از محصولات شرکت دانش پژوه و یا ایجاد خسارت نسبت محصول، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است و  فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه ، در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
 توصیه می شود قبل از سفارش دادن محصول، از انتخاب خود با کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی شرکت دانش پژوه ، مشاوره نمایید و نسبت به خرید خود اطمینان کامل حاصل نماید ، چراکه بعد از تکمیل خرید و ارسال سفارش برای مشتری ،تعویض و یا مرجوع نمی شود.